Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Wycieczka do Teatru Muzycznego w Łodzi

wycieczka do teatru muzycznego w odzi 1 20171128 1185471646W dniu 23 XI 2017 r. uczniowie naszej szkoły obejrzeli ,,Les Miserables”, światowej sławy musical Alaina Boubilla i Claude`a–Michela Schonberga. Jest to adaptacja arcydzieła Wiktora Hugo „Nędznicy”. Na tle burzliwej historii dziewiętnastowiecznej Francji rozgrywają się losy bohaterów, głównie zbiegłego galernika i więźnia Jeana Valjeana, którego ściga bezwzględny komisarz Javert. Valjean został skazany za kradzież chleba, doświadcza jednak na wolności przemiany, opiekuje się osieroconą dziewczynką i staje się wrażliwym na krzywdę ludzką człowiekiem. Jednak nie może uciec od przeszłości…

Ta wzruszająca, przepięknie zaśpiewana opowieść, wystawiona we wspaniałej scenografii na scenie łódzkiego teatru, dostarczyła nam wszystkim ogromnych wrażeń i zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl