Ksenia stypendystką premiera

ksenia stypendystk premiera 1 20171130 1750143598Dnia 29 listopada 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włocławku odbyło się wręczenie dyplomów uczniom nagrodzonym stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wśród ponad 40 wyróżnionych znalazła się Ksenia Widawska – uczennica IV klasy Technikum kształcącym w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w naszej szkole. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością posłanka na Sejm RP pani Joanna Borowiak. Dyplomy wręczały panie: Małgorzata Oborska – kujawsko-pomorski wicekurator oświaty i Dorota Dzięgielewska – dyrektor Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego we Włocławku.

Podczas gali zaprezentowali się chórzyści, na co dzień uczniowie Liceum Ziemi Kujawskiej, a ćwiczący w chórze Canto, zaś specjalny występ dla młodzieży przygotowali nauczyciele ze Szkoły Muzycznej w Radziejowie, wykonując kilka znanych utworów instrumentalnych. Podczas ceremonii padło wiele podziękowań, dla nauczycieli, rodziców i samych nagrodzonych oraz słowa uznania za wysiłek i zaangażowanie w niełatwej drodze zdobywania wiedzy i umiejętności. Takie chwile jak te, podczas uroczystości, są najlepszą nagrodą za włożony wysiłek w osiągnięcie tak wysokich wyników w nauce. Cała nasza społeczność szkolna jest dumna z osiągnięć Kseni i dopingujemy ją, aby osiągała w swoim życiu dalsze sukcesy.