Otrzęsiny klas pierwszych

otrzsiny klas pierwszych 1 20171204 1291371155W dniu 30 Listopada 2017 r. uczniowie klas drugich Technikum wraz z wychowawczyniami przygotowali tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych. Tym razem do rywalizacji przystąpili pierwszoklasiści ze Szkoły Branżowej oraz Technikum. Przygotowane konkurencje wymagały wykazania się wszechstronnymi umiejętnościami. Nasze ,,kotki” piły na czas sok z butelki ze smoczkiem, śpiewały piosenkę do przygotowanego podkładu muzycznego, przechodziły po wąskiej kładce z książką na głowie, goliły balonik z nałożoną na niego pianką do golenia, zrobiły ,,mumię’’ owijając kolegę z klasy papierem toaletowym, a także rysowały portret wychowawcy.

Otrzęsinową rywalizację wygrała klasa I Szkoły Branżowej zaś wszyscy pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni w poczet uczniów ZS CKR w Kowalu. Otrzęsiny okazały się świetną zabawą integracyjną i mile spędzonym czasem dla całej społeczności szkolnej.

21 Wrz
Agro Show Bednary