Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Otrzęsiny klas pierwszych

otrzsiny klas pierwszych 1 20171204 1291371155W dniu 30 Listopada 2017 r. uczniowie klas drugich Technikum wraz z wychowawczyniami przygotowali tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych. Tym razem do rywalizacji przystąpili pierwszoklasiści ze Szkoły Branżowej oraz Technikum. Przygotowane konkurencje wymagały wykazania się wszechstronnymi umiejętnościami. Nasze ,,kotki” piły na czas sok z butelki ze smoczkiem, śpiewały piosenkę do przygotowanego podkładu muzycznego, przechodziły po wąskiej kładce z książką na głowie, goliły balonik z nałożoną na niego pianką do golenia, zrobiły ,,mumię’’ owijając kolegę z klasy papierem toaletowym, a także rysowały portret wychowawcy.

Otrzęsinową rywalizację wygrała klasa I Szkoły Branżowej zaś wszyscy pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni w poczet uczniów ZS CKR w Kowalu. Otrzęsiny okazały się świetną zabawą integracyjną i mile spędzonym czasem dla całej społeczności szkolnej.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl