Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Podsumowanie „Licealiady” - wielki sukces reprezentacji naszej szkoły

podsumowanie licealiady wielki sukces reprezentacji naszej szkoy 1 20171204 1733625616Dnia 1 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym we Włocławku odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017 w ramach „Licealiady”. Na powyższą imprezę zaproszono dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu włocławskiego, w tym dyrektora naszej szkoły pana Andrzeja Zdrojewskiego, nauczycieli wychowania fizycznego Krzysztofa Moraczewskiego i Rafała Jankowskiego oraz młodzież, bez której sukcesów sportowych by nie było. Zaproszenie otrzymały reprezentacje szkół, które uplasowały się w ogólnej punktacji „Licealiady” na miejscach I-III.

Reprezentacja drużyny chłopców naszej szkoły, której opiekunem jest nauczyciel Rafał Jankowski, zajęła I miejsce w ogólnej punktacji szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła również bardzo wysoką lokatę, mianowicie miejsce II. Nauczycielem trenującym dziewczęta jest Krzysztof Moraczewski. W starostwie powiatowym nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz młodzież, otrzymali nagrody w postaci pucharów, dyplomów oraz medali. Liczymy na powtórne, wysokie lokaty w podsumowaniu sportowej rywalizacji w przyszłym roku.

Link do relacji video z uroczystości w starostwie

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl