Odwiedził nas św. Mikołaj

odwiedzi nas w mikoaj 1 20171206 1846178985Jak stara tradycja nakazuje w dniu 6 grudnia 2017 r. przybył do naszej szkoły Św. Mikołaj. Tym razem towarzyszyła mu asystentka, zwana Śnieżynką. Dotarł on do wszystkich klas, które w tym dniu miały zajęcia w budynku głównym, na ulicy H. Kołłątaja i M. Konopnickiej. Został bardzo gorąco przyjęty, bo przyniósł kosz słodyczy i uroczy powiew świątecznej atmosfery. Uczniowie poszczególnych klas śpiewali Św. Mikołajowi znane sobie kolędy i zapewniali, że byli grzeczni. Św. Mikołajowi i Śnieżynce bardzo dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również o nas nie zapomni.