Warsztaty pierniczkowe dla Puchatkowych dzieci

warsztaty pierniczkowe dla puchatkowych dzieci 1 20171208 1460209239W dn. 7 grudnia 2017 r. gościliśmy w murach naszej szkoły dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Profilaktycznej „Puchatek”. Maluchy pod kierunkiem pani Elżbiety Woźniak i przy pomocy uczniów klasy I Szkoły Branżowej miały okazję wziąć udział w zajęciach warsztatowych z pieczenia i dekoracji świątecznych pierniczków. Należy podkreślić szczytny cel wspólnego pieczenie słodkości – upieczone i udekorowane pierniczki zostaną przekazane na Akcję Dobroczynną „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala”.

Będzie można je nabyć już 10 grudnia br., podczas kolejnego finału akcji, a wszystkie pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie niepełnosprawnych dzieci z Kowala i okolic. Dzieci z „Puchatka” były zachwycone zajęciami, a w pieczenie i dekorowanie świątecznych ciasteczek wkładały całe serce. Czas minął w radosnej, miłej atmosferze, a mali cukiernicy podkreślali, że mają nadzieję, że to nie ostatnia wizyta na warsztatach gastronomicznych w naszej szkole.