Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Warsztaty pierniczkowe dla Puchatkowych dzieci

warsztaty pierniczkowe dla puchatkowych dzieci 1 20171208 1460209239W dn. 7 grudnia 2017 r. gościliśmy w murach naszej szkoły dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Profilaktycznej „Puchatek”. Maluchy pod kierunkiem pani Elżbiety Woźniak i przy pomocy uczniów klasy I Szkoły Branżowej miały okazję wziąć udział w zajęciach warsztatowych z pieczenia i dekoracji świątecznych pierniczków. Należy podkreślić szczytny cel wspólnego pieczenie słodkości – upieczone i udekorowane pierniczki zostaną przekazane na Akcję Dobroczynną „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala”.

Będzie można je nabyć już 10 grudnia br., podczas kolejnego finału akcji, a wszystkie pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie niepełnosprawnych dzieci z Kowala i okolic. Dzieci z „Puchatka” były zachwycone zajęciami, a w pieczenie i dekorowanie świątecznych ciasteczek wkładały całe serce. Czas minął w radosnej, miłej atmosferze, a mali cukiernicy podkreślali, że mają nadzieję, że to nie ostatnia wizyta na warsztatach gastronomicznych w naszej szkole.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl