Warsztaty dla gimnazjalistów z Kowala

warsztaty dla gimnazjalistow z kowala 1 20171215 1228217349Już po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole uczniów Publicznego Gimnazjum z Kowala. Klasa IIa śladem IIb pod kierunkiem nauczyciela Anny Kopackiej i uczniów klasy trzeciej kształcących się w zawodzie kucharz wzięła udział w warsztatach z pieczenia pizzy. Po prelekcji młodzież z dużym zaangażowaniem przystąpiła do sporządzania pizzy ze swoimi ulubionymi dodatkami. Po ciężkiej, ale jakże miłej pracy uczniowie degustowali przygotowane przez siebie smakowitości. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dlatego gimnazjaliści już wyrazili chęć ponownego odwiedzenia naszej szkoły.

21 Wrz
Agro Show Bednary