Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Warsztaty dla gimnazjalistów z Kowala

warsztaty dla gimnazjalistow z kowala 1 20171215 1228217349Już po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole uczniów Publicznego Gimnazjum z Kowala. Klasa IIa śladem IIb pod kierunkiem nauczyciela Anny Kopackiej i uczniów klasy trzeciej kształcących się w zawodzie kucharz wzięła udział w warsztatach z pieczenia pizzy. Po prelekcji młodzież z dużym zaangażowaniem przystąpiła do sporządzania pizzy ze swoimi ulubionymi dodatkami. Po ciężkiej, ale jakże miłej pracy uczniowie degustowali przygotowane przez siebie smakowitości. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dlatego gimnazjaliści już wyrazili chęć ponownego odwiedzenia naszej szkoły.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl