„Czołówka” klas maturalnych

czoowka klas maturalnych 8 20171016 1433975110Chociaż do wyczekiwanego balu studniówkowego pozostało jeszcze kilka miesięcy, to jednak klasy maturalne już szykują się na ten wyjątkowy wieczór. Tym razem maturzyści postanowili utrwalić szkolne wspomnienia nagrywając wspólnie z wychowawczyniami tradycyjną czołówkę. Nagranie okazało się iście bombowe, gdyż uczniowie sięgnęli po konwencję militarną. Nie zabrakło zasadzek, wybuchów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, a nawet filmowego Szarika, którego doskonale zagrał pies o wdzięcznym imieniu Atak.

Wspólnie spędzony czas był wspaniałą okazją do integracji i z pewnością na długo zapisze się w naszej pamięci. Zainteresowanych odsyłamy oczywiście do szkolnej galerii. Z niecierpliwością czekamy na tradycyjną studniówkę, mając nadzieję na szampańską i równie wystrzałową imprezę.

26Cze
27Cze