Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Mikołaj przyjechał do Kowala

mikoaj przyjecha do kowala 1 20171219 1374653319W dniu 10 grudnia 2017 r. do remizie OSP w Kowalu po raz kolejny odbył się finał akcji dobroczynnej „Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala”. Nasza szkoła włączyła się czynnie w to wydarzenie. Już wiele dni wczesniej na warsztatach szkolnych uczniowie klas mechanizacyjnych, pod kierunkiem pana mgr inż. Krzysztofa Jankowskiego, przygotowywali świeczniki wykonane z drewna, które zostały wraz z innymi podarunkami przekazane na aukcję charytatywną. Uczniowie klasy II Technikum (żywieniowego) oraz III Technikum (mechanizacyjnego) przygotowali występ dla najmłodszych widzów pt.: „Witajcie w naszej bajce”.

Na scenie zaśpiewały także: Ola Górniak z klasy IV TŻ oraz Agata Daniel – laureatka wielu krajowych i międzynarodowych festiwalów piosenki. Uczniowie klas żywieniowych przez cały czas trwania imprezy piekli gofry, które cieszyły się wielkim powodzeniem. Łącznie podczas tegorocznej akcji dobroczynnej udało się zebrać 15 404, 21 zł! Zebrane pieniążki zostaną przekazane na niepełnosprawne dzieci z Kowala i okolic. Cieszymy się, że i my mogliśmy przyczynić się do sukcesu tego pięknego projektu.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl