Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Wigilia szkolna 2017

wigilia szkolna 2017 1 20180102 1203119371Z pewnością szkolna Wigilia zarówno dla nauczycieli, jak i całej społeczności uczniowskiej, na długo zapisze się w pamięci jako dzień szczególny, kojarzony z klasowymi spotkaniami z wychowawcami, dzieleniem się opłatkiem i wspólnym kolędowaniem. W atmosferze zbliżających się świąt składaliśmy sobie życzenia, z dużym zainteresowaniem, w skupieniu obejrzeliśmy jasełka przygotowane przede wszystkim przez księdza Sylwestra Malczyka. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również innych atrakcji: rozdane zostały nagrody zdobyte w szkolnym Konkursie Ekologicznym i Konkursie na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy.

Nie zapomniał o społeczności szkolnej Święty Mikołaj, który jak co roku przybył do nas nie na saniach, ale na …. taczkach. Ku zadowoleniu wszystkich, wręczył uczniom słodkie upominki. Po zakończonej uroczystości Dyrekcja, pracownicy i całe Grono Pedagogiczne udali się do Lubienia Kujawskiego i tam podzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i zasiedli do wspólnej, symbolicznej Wigilii.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl