Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Mistrzowie powiatu w futsalu!

mistrzowie powiatu w futsalu 7 20180122 1540285465W dniu 22.01.2018 roku odbyły się finały piłki nożnej halowej chłopców w ramach licealiady. Rozgrywki odbyły się w hali sportowej w Choceniu. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Adam Gajewski, Damian Piotrowski, Hubert Górecki, Krystian Jankowski, Maciej Bryliński, Adam Kruczyński, Mateusz Lewandowski, Kamil Bógdał, Dominik Dybowski, Marcel Rojewski, Miłosz Piecyk i Sebastian Dobrowolski zajęli I miejsce. Dodać należy, że chłopcy wzięli przykład z doskonale sprawujących się w tym sezonie dziewcząt, które do tej pory są niepokonane w grach zespołowych. Tegoroczny finał był rewanżem za zeszłoroczny, gdzie wystąpiły te same drużyny (Chodecz - Kowal). Tym razem naszą wyższość musiała uznać drużyna z Zespołu Szkół w Chodczu. Za niespełna dwa tygodnie odbędą się rozgrywki w piłkę siatkową chłopców. Liczymy na ponowne wysokie miejsce naszych zawodników.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia