Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Spotkanie przed wyjazdem na staż do Niemiec

spotkanie przed wyjazdem na sta do niemiec 1 20180125 1322659175W dniu 16 stycznia w naszej szkole gościł Marek Rudziński, pracownik Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie. Celem spotkania była promocja staży zagranicznych realizowanych w ramach Programów Unijnych Erasmus+ i POWER. Prelegent zaprezentował również uczniom Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji i agrotroniki Ośrodek DEULA Nienburg, Przypomnijmy, że w Ośrodku tym grupa 18 uczniów naszej szkoły 29 stycznia br. rozpocznie dwutygodniowy staż w ramach programu POWER. Staż pt. „Doskonalenie praktyczne umiejętności zdobytych w szkole przez staż zagraniczny szansą na zmniejszenie bezrobocia wśród absolwentów Technikum w Kowalu” skierowany jest do uczniów Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji i agrotroniki.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia