Studniówka 2018

studniowka 2018 1 20180205 1864894349„Nich żyje bal” – śpiewali wszyscy uczestnicy studniówki w naszej szkole. Wspaniała zabawa odbyła się 3 lutego br., tradycyjnie w sali OSP w Kowalu i trwała do białego rana. Bal maturzystów rozpoczął się tradycyjnym polonezem oraz przemówieniem dyrektora Andrzeja Zdrojewskiego. Głos zabrał również Burmistrz Miasta Kowal pan Eugeniusz Gołembiewski.

Zarówno gościom, jak i młodzieży dopisywały wspaniałe humory. Oprawę muzyczną „wyjątkowej nocy” zapewnił zespół Cezar Band z Dobrego, a wykonywane utwory były też pretekstem do prezentowania umiejętności wokalnych uczestników tanecznego wieczoru. Po hucznej zabawie przyjdzie teraz czas na intensywne przygotowania do egzaminu dojrzałości, a zatem trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów, życząc połamania piór w maju.

Dzienna Zasadnicza Szkoła Zawodowa 3-letnia:

29Mar
29 03 2018 - 03 04 2018