Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Studniówka 2018

studniowka 2018 1 20180205 1864894349„Nich żyje bal” – śpiewali wszyscy uczestnicy studniówki w naszej szkole. Wspaniała zabawa odbyła się 3 lutego br., tradycyjnie w sali OSP w Kowalu i trwała do białego rana. Bal maturzystów rozpoczął się tradycyjnym polonezem oraz przemówieniem dyrektora Andrzeja Zdrojewskiego. Głos zabrał również Burmistrz Miasta Kowal pan Eugeniusz Gołembiewski.

Zarówno gościom, jak i młodzieży dopisywały wspaniałe humory. Oprawę muzyczną „wyjątkowej nocy” zapewnił zespół Cezar Band z Dobrego, a wykonywane utwory były też pretekstem do prezentowania umiejętności wokalnych uczestników tanecznego wieczoru. Po hucznej zabawie przyjdzie teraz czas na intensywne przygotowania do egzaminu dojrzałości, a zatem trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów, życząc połamania piór w maju.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia