Wycieczka do Multikina

wycieczka do multikina 1 20180209 1002441846W Tłusty Czwartek, czyli 8 lutego 2018 r., uczniowie klas II i IV Technikum kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami udali się do włocławskiego Multikina. Projekcja filmu dostarczyła uczestnikom wycieczki wiele śmiechu i radości, ale także wzruszeń, zaś miłość jako temat przewodni produkcji, wprowadziła wszystkich w klimat zbliżających się Walentynek. Po seansie i posiłku w pobliskich restauracjach, udaliśmy się na spacer po włocławskich uliczkach w ten mroźny, ale bardzo słoneczny i wesoły dla nas dzień.