Copyright 2018 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Wycieczka do Multikina

wycieczka do multikina 1 20180209 1002441846W Tłusty Czwartek, czyli 8 lutego 2018 r., uczniowie klas II i IV Technikum kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami udali się do włocławskiego Multikina. Projekcja filmu dostarczyła uczestnikom wycieczki wiele śmiechu i radości, ale także wzruszeń, zaś miłość jako temat przewodni produkcji, wprowadziła wszystkich w klimat zbliżających się Walentynek. Po seansie i posiłku w pobliskich restauracjach, udaliśmy się na spacer po włocławskich uliczkach w ten mroźny, ale bardzo słoneczny i wesoły dla nas dzień.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl