Szkolne Walentynki

szkolne walentynki 1 20180209 1289054559Choć w tym roku Walentynki przypadają w czasie ferii, nie mogliśmy o nich zapomnieć i w naszej szkolnej społeczności obchodziliśmy je już dziś. Od kilku dni w szkole działała Walentynkowa Skrzynka Pocztowa, do której zakochani wrzucali miłosne wyznania skierowane do swych wybranków i wybranek. Walentynkowe liściki zostały rozdane w czasie imprezy przygotowanej przez uczniów klasy II Technikum kształcącym się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

W szkolnym świętowaniu Dnia Zakochanych nie mogło zabraknąć także rywalizacji klasowej na najpiękniej zaśpiewaną piosenkę o tematyce miłosnej oraz wielu konkurencji i zmagań damsko-męskich. Postanowiliśmy przybliżyć paniom czynności zwykle wykonywane przez mężczyzn (np. wiązanie krawata), a panowie mogli sprawdzić się w czynnościach uznawanych za typowo kobiece (np. wykonanie makijażu). Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze, a uczestnicy konkursów zostali obdarowani słodkim upominkiem. Teraz wypada nam tylko życzyć wszystkim udanych oraz bezpiecznych ferii. Niech walentynkowa atmosfera, pełna sympatii i życzliwości, towarzyszy nam każdego dnia!

21 Wrz
Agro Show Bednary