Copyright 2018 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Szkolne Walentynki

szkolne walentynki 1 20180209 1289054559Choć w tym roku Walentynki przypadają w czasie ferii, nie mogliśmy o nich zapomnieć i w naszej szkolnej społeczności obchodziliśmy je już dziś. Od kilku dni w szkole działała Walentynkowa Skrzynka Pocztowa, do której zakochani wrzucali miłosne wyznania skierowane do swych wybranków i wybranek. Walentynkowe liściki zostały rozdane w czasie imprezy przygotowanej przez uczniów klasy II Technikum kształcącym się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

W szkolnym świętowaniu Dnia Zakochanych nie mogło zabraknąć także rywalizacji klasowej na najpiękniej zaśpiewaną piosenkę o tematyce miłosnej oraz wielu konkurencji i zmagań damsko-męskich. Postanowiliśmy przybliżyć paniom czynności zwykle wykonywane przez mężczyzn (np. wiązanie krawata), a panowie mogli sprawdzić się w czynnościach uznawanych za typowo kobiece (np. wykonanie makijażu). Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze, a uczestnicy konkursów zostali obdarowani słodkim upominkiem. Teraz wypada nam tylko życzyć wszystkim udanych oraz bezpiecznych ferii. Niech walentynkowa atmosfera, pełna sympatii i życzliwości, towarzyszy nam każdego dnia!

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl