Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Coroczne białe szaleństwo na stoku w Zieleńcu

coroczne biae szalestwo na stoku w zielecu 1 20180306 1078118279W pierwszym tygodniu ferii nauczyciele z naszej szkoły wraz z rodzinami i zaprzyjaźnionymi osobami wybrali się do Zieleńca, aby zobaczyć zimę, bo o Kowalu zima niestety zapomniała, i skorzystać z jej uroków. W kompleksie narciarskim Ski Arena Zieleniec mogliśmy do woli szusować na nartach, snowboardzie czy dopiero uczyć się tych zimowych sportów. Pogoda dopisała, śniegu było pod dostatkiem, jedynie słońce mogło częściej gościć na stokach narciarskich. Tydzień szybko zleciał, a my już myślimy o kolejnym wyjeździe.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl