Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Byliśmy na Targach Szkół w Lubieniu Kujawskim

bylimy na targach szko w lubieniu kujawskim 1 20180313 1099333815Dnia 10 marca w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim odbyły się Targi Szkół Ponadgimnajzalnych. Jest to świetna okazja dla gimnazjalistów, którzy już niedługo będą stawali przed trudnym wyborem dalszej ścieżki kariery, do zapoznania się z ofertami szkół z terenu całego powiatu włocławskiego. Na Targach nie mogło także braknąć stoiska naszej szkoły. Mieliśmy okazję zaprezentować naszym młodszym kolegom wszystkie kierunki kształcenia, pochwalić się naszymi osiągnięciami i sukcesami, a także poczęstować przybyłych gości słodkimi ciasteczkami i roladkami z ciasta naleśnikowego, przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli klas żywieniowych. Mamy nadzieję, że z wieloma osobami zobaczymy się już wkrótce – tym razem na Dniach Otwartych w naszej szkole.

Zapraszamy!

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl