Byliśmy na Targach Szkół w Lubieniu Kujawskim

bylimy na targach szko w lubieniu kujawskim 1 20180313 1099333815Dnia 10 marca w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim odbyły się Targi Szkół Ponadgimnajzalnych. Jest to świetna okazja dla gimnazjalistów, którzy już niedługo będą stawali przed trudnym wyborem dalszej ścieżki kariery, do zapoznania się z ofertami szkół z terenu całego powiatu włocławskiego. Na Targach nie mogło także braknąć stoiska naszej szkoły. Mieliśmy okazję zaprezentować naszym młodszym kolegom wszystkie kierunki kształcenia, pochwalić się naszymi osiągnięciami i sukcesami, a także poczęstować przybyłych gości słodkimi ciasteczkami i roladkami z ciasta naleśnikowego, przygotowanymi przez uczniów i nauczycieli klas żywieniowych. Mamy nadzieję, że z wieloma osobami zobaczymy się już wkrótce – tym razem na Dniach Otwartych w naszej szkole.

Zapraszamy!

26Cze