Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

II miejsce ZSCKR w Kowalu w XVIII Halowych Mistrzostwach Kowala w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kowala

ii miejsce zsckr w kowalu w xviii halowych mistrzostwach kowala w pice nonej o puchar burmistrza miasta kowala 1 20180329 1550989252W niedzielę 18 marca zostały zakończone XVIII Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej. Podobnie jak w poprzednich latach nasza szkoła brała aktywny udział w powyższych rozgrywkach. Drużyna złożona z nauczycieli absolwentów i uczniów w składzie: Rafał Jankowski, Krzysztof Moraczewski, Krzysztof Kordyl -nauczyciele, Patryk Han, Kamil Baranowski, Paweł Kralski, Paweł i Piotr Maślanka, Jarek i Jędrek Tomaszewscy, Kacper Kacprzyk - absolwenci, Kamil Bógdał Marcel Rojewski, Mateusz Lewandowski, Maciej Bryliński - uczniowie, drużyna ta zdobyła II miejsce w mistrzostwach.

Poza pucharami oraz medalami dla wszystkich drużyn, nagrody indywidualne z rąk Burmistrza Eugeniusza Gołembiewskiego otrzymał zawodnik naszej drużyny, nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Jankowski – statuetka króla strzelców oraz za najlepszego zawodnika ligi MVP. Uczeń Marcel Rojewski – za najlepszego juniora ligi.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl