II miejsce ZSCKR w Kowalu w XVIII Halowych Mistrzostwach Kowala w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kowala

ii miejsce zsckr w kowalu w xviii halowych mistrzostwach kowala w pice nonej o puchar burmistrza miasta kowala 1 20180329 1550989252W niedzielę 18 marca zostały zakończone XVIII Halowe Mistrzostwa w Piłce Nożnej. Podobnie jak w poprzednich latach nasza szkoła brała aktywny udział w powyższych rozgrywkach. Drużyna złożona z nauczycieli absolwentów i uczniów w składzie: Rafał Jankowski, Krzysztof Moraczewski, Krzysztof Kordyl -nauczyciele, Patryk Han, Kamil Baranowski, Paweł Kralski, Paweł i Piotr Maślanka, Jarek i Jędrek Tomaszewscy, Kacper Kacprzyk - absolwenci, Kamil Bógdał Marcel Rojewski, Mateusz Lewandowski, Maciej Bryliński - uczniowie, drużyna ta zdobyła II miejsce w mistrzostwach.

Poza pucharami oraz medalami dla wszystkich drużyn, nagrody indywidualne z rąk Burmistrza Eugeniusza Gołembiewskiego otrzymał zawodnik naszej drużyny, nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Jankowski – statuetka króla strzelców oraz za najlepszego zawodnika ligi MVP. Uczeń Marcel Rojewski – za najlepszego juniora ligi.

21 Wrz
Agro Show Bednary