Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Finały dziewcząt w koszykówce

finay dziewczt w koszykowce 1 20180329 1978805959W dniu 26.03.2018 roku odbyły się finały piłki koszykowej dziewcząt w ramach licealiady. Organizatorem zawodów była szkoła w Choceniu. Uczennice naszej szkoły w składzie: Alicja Brylińska, Patrycja Pawlak, Dominika Janecka, Alicja Spychalska, Adrianna Kocanowska, Ksenia Widawska, Weronika Mularska, Dagmara Śmielewska, Agata Kaczmarek , Natalia Kaźmierczak i Beata Drzewiecka zajęły II miejsce, przypieczętowując wysokie zwycięstwo w ogólnej punktacji w Licealiadzie. Dodać należy fakt, iż najlepszą zawodniczką zawodów była nasza uczennica, Ksenia Widawska. To wyróżnienie jest zwieńczeniem czteroletniej kariery zawodniczej naszej reprezentantki. Kolejne zawody drużynowe już w przyszłym roku szkolnym.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl