Finały dziewcząt w koszykówce

finay dziewczt w koszykowce 1 20180329 1978805959W dniu 26.03.2018 roku odbyły się finały piłki koszykowej dziewcząt w ramach licealiady. Organizatorem zawodów była szkoła w Choceniu. Uczennice naszej szkoły w składzie: Alicja Brylińska, Patrycja Pawlak, Dominika Janecka, Alicja Spychalska, Adrianna Kocanowska, Ksenia Widawska, Weronika Mularska, Dagmara Śmielewska, Agata Kaczmarek , Natalia Kaźmierczak i Beata Drzewiecka zajęły II miejsce, przypieczętowując wysokie zwycięstwo w ogólnej punktacji w Licealiadzie. Dodać należy fakt, iż najlepszą zawodniczką zawodów była nasza uczennica, Ksenia Widawska. To wyróżnienie jest zwieńczeniem czteroletniej kariery zawodniczej naszej reprezentantki. Kolejne zawody drużynowe już w przyszłym roku szkolnym.