Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Finał piłki koszykowej - Wicemistrzostwo Powiatu chłopców w naszych rękach!

fina piki koszykowej wicemistrzostwo powiatu chopcow w naszych rkach 1 20180329 1669033312W dniu 27.03.2018 roku odbyły się finały piłki koszykowej chłopców w ramach licealiady. Organizatorem zawodów było Liceum w Lubrańcu, gdzie na sali sportowej spotkały się cztery zespoły powiatu włocławskiego – zwycięzcy grup półfinałowych. Do grona tego należą: Zespół Szkół CKR w Kowalu, Zespół Szkół CKR w St. Brześciu, Zespół Szkół w Chodczu oraz Liceum w Lubrańcu. Po emocjonujących rozgrywkach systemem „każdy z każdym” uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie II miejsce.

Dzięki temu zwycięstwu nasi chłopcy zajęli I miejsce w ogólnej punktacji w Licealiadzie w roku szkolnym 2017/2018. Skład drużyny: Dominik Dybowski, Dominik Zimny, Tobiasz Pawlak, Mateusz Lewandowski, Sebastian Dobrowolski, Marcel Rojewski, Adam Kruczyński i Maciej Brylińsk, Adam Wichrowski, Sebastian Lewandowski oraz Jakub Borkowski. Kolejne emocje związane z grami zespołowymi już w przyszłym roku szkolnym.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl