Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

festiwal piosenki obcojzycznej w choceniu 1 20180407 1065200914Dnia 23 marca 2018 r. odbył się VI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swe umiejętności wokalne śpiewając piosenki w języku angielskim, francuskim i rosyjskim. Wśród zacnego grona niebywale utalentowanej młodzieży byli także nasi reprezentanci. Uczennica klasy III TŻ - Ola Zielińska przy akompaniamencie Zbyszka Jaskólskiego z klasy IV TR zaśpiewała piosenkę Adele „Set fire to the rain”.

Tegoroczny konkurs w Choceniu stał na bardzo wysokim poziomie. Wśród wykonawców pojawiło się wielu profesjonalistów – uczniów ze szkół muzycznych. Tym bardziej cieszy nas udany występ Oli i Zbyszka, którzy swoje umiejętności rozwijają samodzielnie. Na ich ręce składamy serdeczne gratulacje, podziękowania i życzymy dalszych sukcesów.

21 Wrz
Agro Show Bednary