Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

festiwal piosenki obcojzycznej w choceniu 1 20180407 1065200914Dnia 23 marca 2018 r. odbył się VI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swe umiejętności wokalne śpiewając piosenki w języku angielskim, francuskim i rosyjskim. Wśród zacnego grona niebywale utalentowanej młodzieży byli także nasi reprezentanci. Uczennica klasy III TŻ - Ola Zielińska przy akompaniamencie Zbyszka Jaskólskiego z klasy IV TR zaśpiewała piosenkę Adele „Set fire to the rain”.

 

 

Tegoroczny konkurs w Choceniu stał na bardzo wysokim poziomie. Wśród wykonawców pojawiło się wielu profesjonalistów – uczniów ze szkół muzycznych. Tym bardziej cieszy nas udany występ Oli i Zbyszka, którzy swoje umiejętności rozwijają samodzielnie. Na ich ręce składamy serdeczne gratulacje, podziękowania i życzymy dalszych sukcesów.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia