Uczestnictwo w konkursie „Indeks dla Rolnika”

uczestnictwo w konkursie indeks dla rolnika 1 20180416 1094862496W dniu 12 kwietnia 2018 r. odbył się finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika” na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. J.J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Celem konkursu jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań rolnictwem oraz popularyzacja i pogłębianie wiedzy rolniczej. Finaliści tegorocznego konkursu mieli do przygotowania prezentacje na temat „Soja - walory i zagrożenia w produkcji roślinnej i zwierzęcej”. Naszą szkołę reprezentował Marcin Borkowski, uczeń IV klasy Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik. Marcin po zmaganiach konkursowych udzielił również wywiadu w telewizji TVP 3 dla programu „Zbliżenia”. Oto do niego link.