Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Świadczyliśmy usługi cateringowe w Górsku

wiadczylimy usugi cateringowe w gorsku 1 20180420 1629918806W dniu 12 kwietnia 2018 r. udaliśmy do Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku, aby po raz kolejny świadczyć usługi cateringowe. Nasi przyszli kucharze przygotowali poczęstunek dla uczestników uroczystej gali nagród Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach - Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski. Wzięło w nim udział 662 uczniów po kilku etapach wśród uczestników wyłoniono 21 laureatów. Młodzież pod okiem nauczycielek z bloku żywienia przygotowała dania na ciepło, słone przekąski, słodkie babeczki oraz fontannę z czekoladą i owocami. Trud naszego zespołu został nagrodzony miłymi podziękowaniami organizatorów i uczestników konkursu.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia