Świadczyliśmy usługi cateringowe w Górsku

wiadczylimy usugi cateringowe w gorsku 1 20180420 1629918806W dniu 12 kwietnia 2018 r. udaliśmy do Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku, aby po raz kolejny świadczyć usługi cateringowe. Nasi przyszli kucharze przygotowali poczęstunek dla uczestników uroczystej gali nagród Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach - Św. s. Faustyna Kowalska – życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski. Wzięło w nim udział 662 uczniów po kilku etapach wśród uczestników wyłoniono 21 laureatów. Młodzież pod okiem nauczycielek z bloku żywienia przygotowała dania na ciepło, słone przekąski, słodkie babeczki oraz fontannę z czekoladą i owocami. Trud naszego zespołu został nagrodzony miłymi podziękowaniami organizatorów i uczestników konkursu.