Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

VII Powiatowy Konkurs „Mój ci jest! Mój ci jest!” – Powiat Włocławski – 100 lat od odzyskania Niepodległości przez Polskę

powiatowy konkurs moj ci jest moj ci jest 1 20180430 1031900177W dniu 26.04.2018 r. w Lubrańcu odbył się konkurs historyczny poświęcony kolejnej rocznicy bitwy pod Szczytnem z września z 1939 r. Naszą szkołę reprezentowali: Adrianna Kocanowska, Miłosz Piecyk i Weronika Lewandowska z klasy II TŻ. Mimo, że zakres tematyczny był bardzo ograniczony, to nasi uczniowie mogli się pochwalić bardzo dobrą znajomością faktografii dotyczącej tej bitwy. Zdobyta wiedza na pewno zostanie wykorzystana również na lekcjach. Życzymy sukcesów w kolejnej edycji tego konkursu, który przybliża nam ciekawą i mało znaną historię ,,naszej małej ojczyzny”.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia