VII Powiatowy Konkurs „Mój ci jest! Mój ci jest!” – Powiat Włocławski – 100 lat od odzyskania Niepodległości przez Polskę

powiatowy konkurs moj ci jest moj ci jest 1 20180430 1031900177W dniu 26.04.2018 r. w Lubrańcu odbył się konkurs historyczny poświęcony kolejnej rocznicy bitwy pod Szczytnem z września z 1939 r. Naszą szkołę reprezentowali: Adrianna Kocanowska, Miłosz Piecyk i Weronika Lewandowska z klasy II TŻ. Mimo, że zakres tematyczny był bardzo ograniczony, to nasi uczniowie mogli się pochwalić bardzo dobrą znajomością faktografii dotyczącej tej bitwy. Zdobyta wiedza na pewno zostanie wykorzystana również na lekcjach. Życzymy sukcesów w kolejnej edycji tego konkursu, który przybliża nam ciekawą i mało znaną historię ,,naszej małej ojczyzny”.

31Maj
31 05 2018