Święto Konstytucji 3 Maja

wito konstytucji 3 maja 1 20180430 1350182961W dniu 27.04.2018 r. (tj. piątek) odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowała klasa II TŻ. Uczniowie przedstawili okoliczności uchwalenia najstarszej w Europie konstytucji, a drugiej na świecie.

W trakcie akademii młodzież mogła poszerzyć swoją wiedzę na temat Konstytucji 3 Maja 1791 r. w oparciu o prezentację multimedialną. Oprawę muzyczną przygotował tegoroczny maturzysta Zbyszek Jaskólski. Nad całością czuwał nauczyciel historii D. Lemanowicz. W trakcie akademii miała miejsce także inna krótka uroczystość, mianowicie Dyrektor Szkoły Andrzej Zdrojewski wręczył przyznany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, Złoty Medal za Długoletnią Służbę wicedyrektorowi Arkadiuszowi Ciechalskiemu, który w krótkim wystąpieniu serdecznie podziękował za to wyróżnienie.

21 Wrz
Agro Show Bednary