Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Pożegnanie czwartoklasistów

poegnanie czwartoklasistow 1 20180430 1719126830„Tak niedawno żeśmy się spotkali…”głoszą słowa popularnej piosenki. Nasi absolwenci czas szkolnych zmagań mają już za sobą. Teraz czekają tylko egzaminy maturalne i trzeba będzie zacząć kolejny etap życia… Społeczność ZSCKR pożegnała czwartoklasistów przygotowując dla nich akademię. Przypomnieliśmy wspólnie przeżyte chwile: pełne radości, podniosłych momentów, dostarczające wzruszeń. Świadectwa zostały rozdane, nagrody dla wyróżniających się uczniów wręczone, więc nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko życzyć wytrwałości i dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki za maturzystów z nadzieją, że uzyskają jak najlepsze wyniki!

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia