Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Kanibrodzie

festyn rodzinny przy szkole podstawowej w kanibrodzie 1 20180918 1614528778W sobotę 15 września 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kanibrodzie odbył się festyn rodzinny z okazji 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie rozpoczęło się przemarszem strażaków i występem Orkiestry Dętej OSP z Chodcza. Następnie wystąpili Zespół Seniorów „Harmonia” oraz dzieci z Zespołu Tańca Ludowego ,,Ziemia Lubieńska'' z tamtejszego Centrum Kultury. Główną atrakcją były występy gwiazd muzyki tanecznej Bibi & Dżeremi oraz Selfie. Impreza zakończyła się pokazem Dragon Fireshow, czyli tańcem z ogniem.

W tym dniu nie mogło zabraknąć naszej szkoły, która została poproszona przez Radę Rodziców i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Kanibrodzie o wystawienie swojego stoiska gastronomicznego. Uczennice klasy III Technikum kształcącym w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz ze swoimi nauczycielami serwowali sprawdzone specjały, czyli naleśniki z farszem z kapusty i grzybów oraz gofry z bitą śmietaną, owocami i sosem czekoladowym. Uczestnikom festynu smakowały nasze wyroby, a my cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym przedsięwzięciu.