Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Kanibrodzie

festyn rodzinny przy szkole podstawowej w kanibrodzie 1 20180918 1614528778W sobotę 15 września 2018 r. w Szkole Podstawowej w Kanibrodzie odbył się festyn rodzinny z okazji 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spotkanie rozpoczęło się przemarszem strażaków i występem Orkiestry Dętej OSP z Chodcza. Następnie wystąpili Zespół Seniorów „Harmonia” oraz dzieci z Zespołu Tańca Ludowego ,,Ziemia Lubieńska'' z tamtejszego Centrum Kultury. Główną atrakcją były występy gwiazd muzyki tanecznej Bibi & Dżeremi oraz Selfie. Impreza zakończyła się pokazem Dragon Fireshow, czyli tańcem z ogniem.

W tym dniu nie mogło zabraknąć naszej szkoły, która została poproszona przez Radę Rodziców i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Kanibrodzie o wystawienie swojego stoiska gastronomicznego. Uczennice klasy III Technikum kształcącym w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wraz ze swoimi nauczycielami serwowali sprawdzone specjały, czyli naleśniki z farszem z kapusty i grzybów oraz gofry z bitą śmietaną, owocami i sosem czekoladowym. Uczestnikom festynu smakowały nasze wyroby, a my cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym przedsięwzięciu.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia