Centralna inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

centralna inauguracja roku szkolnego 2018 2019 szko prowadzonych przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi 1 20180920 1595270330Dnia 10.09.2018 r. dyrektor Andrzej Zdrojewski oraz uczniowie pocztu sztandarowego naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2018/2019 szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele św. Jakuba Apostoła w Zdunach, celebrowana przez biskupa łowickiego. Wzięli w niej udział przedstawiciele ministerstwa z podsekretarzem stanu p. Rafałem Romanowskim na czele, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, przedstawiciele diecezji łowickiej, dyrektorzy szkół, poczty sztandarowe 52 szkół i goście.

Po mszy wszyscy przemaszerowali do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie, która była gospodarzem tegorocznej inauguracji. Po oficjalnym otwarciu roku szkolnego mogliśmy obejrzeć wspaniały program muzyczno-literacki akcentujący region i tradycję łowicką. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny, tak jak życzył wszystkim pan wiceminister, przyniesie uczniom sukcesy, a nauczycielom zadowolenie z wykonywanej pracy.