Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Centralna inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

centralna inauguracja roku szkolnego 2018 2019 szko prowadzonych przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi 1 20180920 1595270330Dnia 10.09.2018 r. dyrektor Andrzej Zdrojewski oraz uczniowie pocztu sztandarowego naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2018/2019 szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele św. Jakuba Apostoła w Zdunach, celebrowana przez biskupa łowickiego. Wzięli w niej udział przedstawiciele ministerstwa z podsekretarzem stanu p. Rafałem Romanowskim na czele, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, przedstawiciele diecezji łowickiej, dyrektorzy szkół, poczty sztandarowe 52 szkół i goście.

Po mszy wszyscy przemaszerowali do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie, która była gospodarzem tegorocznej inauguracji. Po oficjalnym otwarciu roku szkolnego mogliśmy obejrzeć wspaniały program muzyczno-literacki akcentujący region i tradycję łowicką. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny, tak jak życzył wszystkim pan wiceminister, przyniesie uczniom sukcesy, a nauczycielom zadowolenie z wykonywanej pracy.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia