Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Byliśmy na AGRO SHOW 2018 w Bednarach

bylimy na agro show 2018 w bednarach 1 20180927 2082716038Jak co roku byliśmy obecni na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Mogliśmy się na własne oczy przekonać, jakie nowości i trendy obowiązują w nowoczesnym rolnictwie. Jest to kompleksowa wystawa prezentująca aktualną ofertę producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, a przede wszystkim, sprzętu rolniczego.

Naszych uczniów najbardziej interesowały maszyny i ciągniki rolnicze, które jak zawsze były w przewadze. W wyjeździe na targi uczestniczyli w piątek uczniowie klas drugiej i trzeciej Technikum kształcącym w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz drugiej Branżowej Szkoły I Stopnia, w sobotę uczniowie klasy I Technikum oraz słuchacze kursów zawodowych.

 
 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia