Byliśmy na AGRO SHOW 2018 w Bednarach

bylimy na agro show 2018 w bednarach 1 20180927 2082716038Jak co roku byliśmy obecni na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. Mogliśmy się na własne oczy przekonać, jakie nowości i trendy obowiązują w nowoczesnym rolnictwie. Jest to kompleksowa wystawa prezentująca aktualną ofertę producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, a przede wszystkim, sprzętu rolniczego.

Naszych uczniów najbardziej interesowały maszyny i ciągniki rolnicze, które jak zawsze były w przewadze. W wyjeździe na targi uczestniczyli w piątek uczniowie klas drugiej i trzeciej Technikum kształcącym w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz drugiej Branżowej Szkoły I Stopnia, w sobotę uczniowie klasy I Technikum oraz słuchacze kursów zawodowych.