Sentymentalne odwiedziny

sentymentalne odwiedziny 1 20180929 1765918580W dniu 22 września 2018 r. odbył się Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Kowalu. Jako że od momentu powstania, czyli 1948 r do 1974 r. szkoła mieściła się w naszym budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego 9, gmach ten został udostępniony do zwiedzania. Chętnie skorzystała z tego grupa starszych absolwentów, którzy chodząc od klasy do klasy z sentymentem wspominali swoje lata szkolne. Wszyscy podkreślali, iż zaszły tu wielkie zmiany. Z wielkim zainteresowaniem absolwenci LO zwiedzili także szkolną Izbę Pamięci, która zorganizowana została w wyremontowanym poddaszu.