Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Kulawo Kulowy Kros 2018 z naszym wsparciem

kulawo kulowy kros 2018 z naszym wsparciem 1 20181002 1588606753W dniu 29.09.2018 r. nad brzegiem Jeziora Czarnego wzięliśmy udział w projekcie Kulawo Kulowy Kros, zorganizowanym przez Włocławskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Była to III edycja KKK połączona z piknikiem integracyjnym, na którym członkowie i przyjaciele Włocławskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego podsumowali kończący się powoli rok swojej działalności. Nasza szkoła miała możliwość po raz pierwszy wesprzeć organizację pikniku od strony kulinarnej. Oprócz pysznego menu, były liczne konkursy i wspaniała zabawa. Przybyli również goście specjalni, m.in. znana restauratorka :), której wystąpienie wywołało dużo śmiechu. Wszyscy uczestnicy bawili się wyśmienicie i przez dłuższą chwilę zapomnieli o tej ciężkiej chorobie.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia