Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Warsztaty z carvingu

warsztaty z carvingu 1 20181205 1376677798Dnia 28 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty z „Carvingu”, zorganizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w ramach prowadzonej kampanii „Polska smakuje”. Warsztaty zostały poprowadzone przez cenionego doradcę kulinarnego oraz specjalistę w zakresie carvingu i kuchni molekularnej- Łukasza Szewczyka. Pan Łukasz w swojej prelekcji przybliżył uczniom w kilku słowach historię i ideę carvingu, a później pokazał, co można w prosty i łatwy sposób wyczarować z warzyw i owoców.

W warsztatach wzięli udział uczniowie z klasy III Technikum kształcącym się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej w zawodzie kucharz pod opieką nauczycieli z bloku żywienia.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia