Wzięliśmy udział w kolejnej Akcji Charytatywnej Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala

wzilimy udzia w kolejnej akcji charytatywnej wity mikoaj przyjeda do kowala 1 20181205 1008987381W dniu 2 grudnia 2018 r. ponownie Święty Mikołaj przyjechał do Kowala. Jak co roku odbył się finał akcji dobroczynnej, z której pieniądze zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom z Kowala i okolic. Na tę okazję uczniowie naszej szkoły przygotowali stroiki świąteczne, które zostały przekazane na aukcję charytatywną. Na scenie wystąpiła Aleksandra Zielińska, która zaśpiewała świąteczne piosenki, a uczniowie klasy III TŻ podczas trwania imprezy piekli gofry, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród wielu obecnych na imprezie dzieci. Mamy nadzieję, że zebrane podczas akcji pieniądze sprawią, iż nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą piękniejsze dla wielu kowalskich dzieci.