Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Wzięliśmy udział w kolejnej Akcji Charytatywnej Święty Mikołaj przyjeżdża do Kowala

wzilimy udzia w kolejnej akcji charytatywnej wity mikoaj przyjeda do kowala 1 20181205 1008987381W dniu 2 grudnia 2018 r. ponownie Święty Mikołaj przyjechał do Kowala. Jak co roku odbył się finał akcji dobroczynnej, z której pieniądze zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom z Kowala i okolic. Na tę okazję uczniowie naszej szkoły przygotowali stroiki świąteczne, które zostały przekazane na aukcję charytatywną. Na scenie wystąpiła Aleksandra Zielińska, która zaśpiewała świąteczne piosenki, a uczniowie klasy III TŻ podczas trwania imprezy piekli gofry, które cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród wielu obecnych na imprezie dzieci. Mamy nadzieję, że zebrane podczas akcji pieniądze sprawią, iż nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą piękniejsze dla wielu kowalskich dzieci.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia