Wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów

wrczenie dyplomow stypendystom prezesa rady ministrow 1 20181205 2049331727Dnia 4 grudnia 2018 r. w budynku II Liceum im. Mikołaja Kopernika we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów za najlepsze wyniki w nauce. Z naszej szkoły zaszczyt odebrania dyplomu przypadł Adriannie Kocanowskiej – uczennicy III klasy technikum kształcącym w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pp. Dorota Dzięgielewska – Dyrektor Delegatury Urzędu Wojewódzkiego we Włocławku i Marek Gralik – Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty.

Obecni byli również: przedstawicielka pani Joanny Borowiak – posłanki na Sejm RP, przedstawiciele Włocławskiej Delegatury Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, dyrektorzy szkół i media. Pan kurator pogratulował uczniom dyplomów oraz życzył sukcesów w dalszej edukacji oraz życiu osobistym. Galę rozpoczął występ kwartetu smyczkowego ze Szkoły Muzycznej I stopnia we Włocławku utworami muzyki klasycznej, a zakończył przedstawieniem młodzieży z kółka teatralnego przy II Liceum im. M. Kopernika, śpiewającej i tańczącej utwory muzyki rozrywkowej.