Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

XX Powiatowa Wystawa "Stoły Wigilijne na Kujawach" w Kruszynie

xx powiatowa wystawa stoy wigilijne na kujawach w kruszynie 1 20181217 1693134814Dnia 16 grudnia 2018 r. w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kruszynie odbyła się XX Powiatowa Wystawa "Stoły Wigilijne na Kujawach". Na spotkaniu zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe we Włocławku i Urząd Gminy Włocławek pojawiło się kilkadziesiąt instalacji, które wykonane były przez reprezentacje gmin, szkół i organizacji działających w naszym regionie. Wystawiono na nich wyśmienite potrawy i piękne świąteczne dekoracje stołów.

Program wystawy obejmował koncert kolęd w wykonaniu Eleni, wręczenie nagród i podziękowań, a następnie poświęcenie potraw i ich degustację. Na naszym stole, przygotowanym przez uczniów i nauczycieli: Annę Kopacką i Andżelikę Kopczyńską, nie mogło zabraknąć pierogów z kapustą i grzybami, czerwonego barszczu z pasztecikami, potraw rybnych, licznych sałatek śledziowych i przekąsek z łososia oraz tradycyjnych słodkości bożonarodzeniowych. Wszystkie potrawy zniknęły w mgnieniu oka.

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl