Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Jasełka bożonarodzeniowe

jaseka boonarodzeniowe 1 20181222 1739318729W dniu 21 grudnia 2018 r. w szkolnej auli odbyły się jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez naszą młodzież pod czujnym okiem opiekunów p. Barbary Stannej oraz ks. Sylwestra Malczyka. Jasełka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku... Piękny śpiew kolęd i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa. Po zakończonym spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły p. Andrzej Zdrojewski, który podziękował uczniom za występ oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. Na zakończenie uczniowie otrzymali prezenty z rąk św. Mikołaja. Wcześniej, w środę 19 grudnia br., aktualni i emerytowani pracownicy naszej szkoły spotkali się na tradycyjnej wieczerzy wigilijnej w Sali Kameralnej OSP w Kowalu.

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl