Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Białka Tatrzańska przywitała nas śniegiem

biaka tatrzaska przywitaa nas niegiem 1 20190129 1077528093Pierwszy tydzień ferii nauczyciele wraz z rodzinami i zaprzyjaźnionymi osobami spędzili w prawdziwie śnieżnych krajobrazach. W tym roku jeździliśmy na nartach zjeżdżając ze stoków w Białce Tatrzańskiej, Jurgowie, wybraliśmy się też na Słowację, do Bachledowej Doliny. Warunki narciarskie były dobre jak nigdy, podający codziennie śnieg sprawił, że jazda sprawiała nam bardzo wiele przyjemności. Udało nam się także znaleźć czas na kulig, wycieczkę do Zakopanego i wspólne wieczorne śpiewanie. Uczestnicy wyjazdu wrócili ze wspaniałymi wspomnieniami i bez żadnych kontuzji.

 

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia