Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Finał piłki siatkowej - wicemistrzostwo Powiatu Włocławskiego chłopców w naszych rękach!

fina piki siatkowej wicemistrzostwo powiatu wocawskiego chopcow w naszych rkach 1 20190204 1744843893W dniu 29.01.2019 r. odbyły się finały piłki siatkowej chłopców w ramach licealiady. Organizatorem zawodów była nasza szkoła. Uczestników rywalizacji zaprosiliśmy do sali sportowej w Baruchowie, gdzie spotkały się cztery najlepsze zespoły powiatu włocławskiego – zwycięzcy grup półfinałowych. Do tego grona należały: Zespół Szkół CKR w Kowalu, Zespół Szkół CKR w Starym Brześciu, Zespół Szkół w Choceniu oraz Liceum w Lubrańcu. Po emocjonujących rozgrywkach systemem „każdy z każdym” uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie II miejsce. Skład naszej drużyny przedstawiał się następująco: Dominik Dybowski, Krystian Jankowski, Hubert Górecki, Sebastian Dobrowolski, Marcel Rojewski, Adam Kruczyński, Maciej Bryliński, Jakub Borkowski, Adrian Wrocławski oraz Tobiasz Gozdowski. Za niespełna trzy tygodnie odbędą się rozgrywki w piłce koszykowej. Liczymy na ponowne wysokie miejsce naszych uczniów.