Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Brązowi szczypiorniści!

brzowi szczypiornici 1 20190204 1640855280W dniu 7.01.2019 roku odbyły się finały piłki ręcznej chłopców w ramach licealiady. Organizatorem zawodów była szkoła w Choceniu. . Chłopcy po zaciętych spotkaniach z ZS w Chodczu, ZSCKR w Starym Brześciu oraz Zespołem Szkół w Choceniu zajęli III miejsce. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Jakub Borkowski, Sebastian Lewandowski, Paweł Jędrzejowski, Adam Kruczyński, Maciej Bryliński, Mateusz Lewandowski, Sebastian Dobrowolski, Hubert Górecki, Krystian Jankowski, Dominik Dybowski i Marcel Rojewski. Trenerami są nauczyciele wychowania fizycznego: Krzysztof Moraczewski i Rafał Jankowski. Najbliższe rozgrywki z udziałem męskiej drużyny już pod koniec stycznia. Liczymy na ponowne wysokie miejsce naszych uczniów.