Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

STUDNIÓWKA A.D. 2019

studniowka ad 2019 1 20190204 1761850631W sobotę 2 lutego 2019 r. sala remizy OSP w Kowalu wypełniła się tegorocznymi maturzystami Zespołu Szkół CKR. Nim jednak rozpoczęła się wielogodzinna zabawa na parkiecie, osoby zgromadzone w sali bankietowej wzięły udział w oficjalnym rozpoczęciu balu. Najserdeczniejsze życzenia młodzieży złożyli: Dyrektor Szkoły - Andrzej Zdrojewski, Przewodnicząca Rady Rodziców - Agnieszka Dybowska, uczniowie klas III oraz Burmistrz Miasta Kowal - Eugeniusz Gołembiewski. Nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli i rodziców. Po hucznej zabawie przyjdzie teraz czas na intensywne przygotowania do egzaminu dojrzałości, a zatem trzymamy kciuki za tegorocznych maturzystów, życząc połamania piór w maju.