Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Dzienne Technikum - 5 letnie:

 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
 • technik żywienia i usług gastronomicznych - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
 • technik rolnik
 • technik agrobiznesu
 • technik turystyki na obszarach wiejskich

Szczegóły oferty...

Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik

Szczegóły oferty...

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej (zawód: rolnik)
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (zawód: pszczelarz)
 • T.06 – sporządzanie potraw i napojów (zawód: kucharz)
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (zawód: technik rolnik)
 • R.17 - organizacja i nadzór produkcji rolniczej i pszczelarskiej (zawód: technik pszczelarz)

Szczegóły oferty...

Mistrzostwo futsalu nasze!

mistrzostwo futsalu nasze 1 20190206 1509036734Nasza szkoła została mistrzem Futsal Ligi we Włocławku! Rozgrywki na bardzo wysokim poziomie, 11 drużyn z Włocławka i powiatu, mecze każdy z każdym – to w skrócie opis tego co się działo! Po trwających wiele tygodni rozgrywkach zajęliśmy ostatecznie I miejsce!!! Reprezentacja naszej szkoły, brała udział w 3. Edycji Włocławskiej Futsal Ligi od 3 listopada 2018 r. Zmagania zakończyły się meczem finałowym w ostatnią niedzielę, tj. 3 lutego br. Mecz finałowy ZSCKR Kowal vs. Gmina Lipno zakończył się wynikiem 9:7.

Sukces naszego zespołu smakuje niesamowicie, tym bardziej, iż w tych rozgrywkach braliśmy udział po raz pierwszy. Skład zwycięskiej drużyny to: 1.Tomaszewski Jarosław 2.Tomaszewski Jędrzej 3.Olczak Patryk 4.Jankowski Rafał 5.Moraczewski Krzysztof 6.Woźniak Łukasz 7.Kunecki Łukasz 8.Dobrosielski Marko 9.Kalisiak Marcin 10.Maślanka Piotr 11.Zieliński Wojciech 12.Zgliński Mateusz 13.Chojnacki Jakub 14.Dudkiewicz Patryk 15.Janas Damian 16.Grudziński Marcin 17.Bromirski Daniel 18.Bromirski Mariusz 19.Lewandowski Mateusz 20.Bryliński Maciej 21.Maślanka Paweł. Poza sukcesem całej drużyny należy wspomnieć o sukcesach indywidualnych. Maciej Bryliński, uczeń III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej, otrzymał statuetkę dla najskuteczniejszego zawodnika drużyny. Ponadto Łukasz Woźniak otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju. W przyszłym roku ponownie planujemy wystartować w tym samym składzie. Dziękujemy zawodnikom naszej drużyny za godne reprezentowanie szkoły i poświęcenie czasu wolnego oraz zaangażowanie. Dyrektorowi, Andrzejowi Zdrojewskiemu, dziękujemy za wsparcie finansowe i kibicowanie, a nauczycielom–trenerom: Rafałowi Jankowskiemu i Krzysztofowi Moraczewskiemu, za skuteczną taktykę i podbudowę psychiczną. Dziękujemy również Krzysztofowi Kordylowi, który był kierownikiem drużyny.

P.S. Piszą o nas też na portalu www.wloclawek.info.pl
 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienne Technikum - 5 letnie:

 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
 • technik żywienia i usług gastronomicznych - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
 • technik rolnik
 • technik agrobiznesu
 • technik turystyki na obszarach wiejskich


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik

 

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej (zawód: rolnik)
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (zawód: pszczelarz)
 • T.06 – sporządzanie potraw i napojów (zawód: kucharz)
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (zawód: technik rolnik)
 • R.17 - organizacja i nadzór produkcji rolniczej i pszczelarskiej (zawód: technik pszczelarz)
f t g m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia

20 Sie
Egzaminy poprawkowe maturalne
Data 20 08 2019 - 21 08 2019
27 Sie
Egzaminy poprawkowe
Data 27 08 2019 - 28 08 2019