Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

szkolny etap ogolnopolskiego konkursu wiedzy o kazimierzu wielkim i jego czasach 1 20190311 1990507401Dnia 27.02. 2019 r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w tym konkursie. W tym roku w szranki stanęli uczniowie klasy III Technikum kształcąca w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz przedstawiciele klasy I Technikum. Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowali się: Aleksander Sobierajski, Krzysztof Szymański z klasy I Technikum oraz Miłosz Piecyk z klasy III Technikum. Kolejny etap odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 27 marca. Życzymy powodzenia.