Copyright 2019 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

szkolny etap ogolnopolskiego konkursu wiedzy o kazimierzu wielkim i jego czasach 1 20190311 1990507401Dnia 27.02. 2019 r. w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. Nasza szkoła od wielu lat uczestniczy w tym konkursie. W tym roku w szranki stanęli uczniowie klasy III Technikum kształcąca w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz przedstawiciele klasy I Technikum. Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowali się: Aleksander Sobierajski, Krzysztof Szymański z klasy I Technikum oraz Miłosz Piecyk z klasy III Technikum. Kolejny etap odbędzie się w Bydgoszczy w dniu 27 marca. Życzymy powodzenia.

 

 

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

 • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
 • rolnik
 • kucharz
 • piekarz
 • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

 • technik agrobiznesu
 • technik rolnik
 • technik żywienia i usług gastronomicznych
 • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
 • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

 • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

 • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
 • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
 • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
 • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl