Copyright 2021 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Absolwenci 2018

Technikum: technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik
Wychowawca: Monika Chabasińska

1. Borkowski Marcin
2. Człapiński Paweł
3. Dębczak Dominik
4. Jaskólski Zbigniew
5. Jóźwiak Krystian
6. Koźlarek Emil
7. Mechuła Marcin
8. Olszewski Krzysztof
9. Owsianowski Filip
10. Piotrowski Damian
11. Sierakowski Dawid
12. Ziółkowski Adam
13. Zimny Dominik

Technikum: technik żywienia i usług gastronomicznych
Wychowawca: Aleksandra Stanuch

1. Czaplicka Justyna
2. Czarniak Oliwia
3. Gajewski Adam
4. Górniak Aleksandra
5. Janecka Dominika
6. Łukaszewicz Patryk
7. Pawlak Patrycja
8. Pieczkowska Aleksandra
9. Sarzyńska Wiktoria
10. Spychalska Alicja
11. Stanisławska Martyna
12. Szczepaniak Sandra
13. Szparaga Hubert
14. Widawska Ksenia

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
- kucharz
- mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Alicja Gołembiewska-Lewandowska
Kucharz:
1. Baczyńska Justyna
2. Czarnecka Karolina
3. Majewska Paulina
4. Obrzazgiewicz Paulina
5. Podgórski Adam
6. Rutkowski Mateusz
7. Sakowska Sylwia
8. Sejdowska Patrycja
9. Słomczewski Wiktor
10. Wojciechowski Domi9nik
11. Woźniak Justyna
12. Pomorska Justyna

Mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych:
1. Bartkiewicz Łukasz
2. Cywiński Arkadiusz
3. Frank Dawid
4. Gontarek Patryk
5. Jędrzejczak Szymon
6. Loba Szymon
7. Miłek Adrian
8. Pawlak Tobiasz
9. Pojedyński Adam
10. Rudziński Przemysław
11. Rydz Paweł
12. Spychalski Dominik
13. Szczęsny Hubert
14. Szczęsny Maciej
15. Śmiałek Michał
16. Świątecki Marcel
17. Wiliński Daniel

Kurs Kwalifikacyjny R.03 – prowadzenie produkcji rolniczej
Opiekun: Dariusz Kulpa/Andrzej Rybka

1 Adamski Marcin
2 Braszkiewicz Piotr
3 Chlebny Maciej Sławomir
4 Ishtiaq Aneta Barbara
5 Jakubowski Filip Szymon
6 Janusz Anna Aleksandra
7 Janusz Karolina Agata
8 Kalwasińska Karolina
9 Kobielski Zbigniew
10 Kowaleski Kamil
11 Lewandowski Krystian
12 Michalska Natalia
13 Miziołek Konrad Maciej
14 Miziołek Michał Józef
15 Olszewski Kamil
16 Pędrakowski Arkadiusz
17 Rydzyński Dawid
18 Sompoliński Mateusz
19 Starosz Szymon
20 Szarwas Krzysztof
21 Szatkowski Krzysztof
22 Śpiewakowska-Rodiuk Grażyna Anna
23 Tomaszewski Mateusz Jan
24 Trojanowski Wojciech
25 Urbaczewski Adrian Michał
26 Wiesławska Dominika Oliwia
27 Wiśniewski Dawid
28 Wiśniewski Jacek Tomasz
29 Witkowski Dawid

Kursu kwalifikacyjnego R.04 – prowadzenie produkcji pszczelarskiej
Opiekun: Joanna Seklecka-Tarka
1 Banasiak Sławomir Rafał
2 Bączkowski Robert Marek
3 Bilińska Ewelina Maria
4 Biliński Jan
5 Błaszczyk Maja Anna
6 Błaszczyk Mariusz Rafał
7 Boniec Joanna
8 Czajkowski Krzysztof Zbigniew
9 Grudziński Przemysław
10 Jasiński Andrzej Stanisław
11 Kałędkiewicz Danuta Maria
12 Kowalewski Bernard Czesław
13 Krawiecki Michał
14 Michalak Piotr Adam
15 Michalski Marcin
16 Mroczkowski Konrad
17 Paliwoda Katarzyna Anna
18 Paliwoda Tomasz
19 Pieczkowska Dorota
20 Pilewski Piotr Maciej
21 Rodziewicz Adam Kamil
22 Siwik Jacek
23 Szerel Adrian Ryszard
25 Ulczycki Krzysztof Roman
26 Witczak Przemysław Dawid
27 Żychlewicz-Ulczycka Barbara Danuta

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienne Technikum - 5 letnie:

  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik żywienia i usług gastronomicznych - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
  • technik rolnik
  • technik agrobiznesu


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

  • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • kucharz

Zaoczna Branżowa Szkoła II Stopnia:

  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

 

Kurs kwalifikacyjny

  • HGT.02 - przygotowanie i wydawanie dań (zawód: kucharz)
  • ROL.04 - prowadzenie produkcji rolniczej (zawód: rolnik)
  • ROL.03 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (zawód: pszczelarz)
  • ROL.09 - organizacja i nadzorowanie produkcji pszczelarskiej (zawód: technik pszczelarz)
  • ROL.10 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (zawód: technik rolnik)
f t g m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia

4 Maj
Dzień wolny od zajęć
Data 04 05 2021
20 Maj
Zebranie z rodzicami
20 05 2021 16:00 - 17:00
4 Cze