Copyright 2021 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Absolwenci 2019

Technikum: technik mechanizacji rolnictwa
Wychowawca: Ireneusz Danielewski

1. Broda Dominik Mateusz
2. Dec Krzysztof
3. Dobrowolski Sebastian
4. Dynarski Krzysztof
5. Górecki Hubert
6. Jabłoński Dominik
7. Jankowski Krystian Dominik
8. Kawczyński Patryk
9. Lewandowski Zachariasz Robert
10. Masłowski Dawid Tomasz
11. Mieszkalski Mateusz
12. Moraczewski Kamil
13. Podgórski Dawid
14. Różycki Mateusz Sebastian
15. Seklecki Szymon Dariusz
16. Tomaszewski Mikołaj Michał
17. Wieczorek Krystian
18. Wietrzykowski Szymon
19. Wiliński Hubert
20. Wiliński Szymon
21. Wnukowski Jakub Andrzej
22. Wrześniak Dawid Waldemar
23. Zalewski Bartłomiej
24. Zasada Krystian

 

Technikum: technik żywienia i usług gastronomicznych
Wychowawca: Andżelika Kopczyńska

1. Dybowski Dominik
2. Golon Artur Witold
3. Jankowski Kamil
4. Muszyński Maciej Daniel
5. Pryba Wiktoria Weronika
6. Rosłonowska Agata
7. Wilczyński Patryk
8. Zielińska Aleksandra
9. Zieliński Michał

Zasadnicza Szkoła Zawodowa
- kucharz
- mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Rafał Jankowski
Kucharz:
1. Bryliński Maciej
2. Drożdżewska Natalia
3. Feter Klaudia
4. Grabowska Agata
5. Krajewski Kamil Dariusz
6. Kruczyński Adam
7. Muszyński Mateusz
8. Olejniczak Szymon
9. Pawłowska Gabriela Weronika
10. Rusicki Kacper
11. Wiśniewska Klaudia

mechanik– operator pojazdów i maszyn rolniczych:
1. Kraszewski Filip
2. Latusek Mateusz
3. Lewandowski Mateusz
4. Mechuła Dawid
5. Szparaga Krzysztof
6. Walczak Michał
7. Wiśniewski Krystian
8. Wojciechowski Mateusz
9. Woźniak Dawid Dariusz
10. Olejniczak Szymon

Kurs Kwalifikacyjny R.03 – prowadzenie produkcji rolniczej
Opiekun: Krzysztof Kordyl

1. Andrzejewski Łukasz Andrzej
2. Jakrzewski Jakub
3. Kapuściński Tomasz Dawid
4. Karczmarz Sylwia Klaudia
5. Karkosiński Bartosz Józef
6. Kopczyński Łukasz Błażej
7. Kręcicki Dawid
8. Kurant Piotr Paweł
9. Kwiatkowski Łukasz
10. Lewandowska Krystyna
11. Lewandowski Dariusz
12. Mazierski Robert
13. Niezborski Przemysław
14. Ochocińska Joanna Małgorzata
15. Pawiński Szymon
16. Pojedyński Przemysław
17. Politowski Patryk Andrzej
18. Politowski Paweł Sebastian
19. Przybylski Adam Andrzej
20. Raszewski Miłosz Bartosz
21. Sławianowska Edyta Ewa
22. Sławianowska Eliza
23. Sobczak Damian Seweryn
24. Sochacki Karol
25. Suski Mateusz Wincenty
26. Szczepański Sebastian
27. Szpryngiel Agata
28. Urbański Adrian
29. Waćkowski Krystian
30. Wawrzonkowski Kamil

Kursu kwalifikacyjnego R.04 – prowadzenie produkcji pszczelarskiej
Opiekun: Joanna Seklecka-Tarka

1. Bińkowski Pawel Łukasz
2. Czachowski Piotr Paweł
3. Drobysz Paweł
4. Gontarek Piotr
5. Górecki Jacek Piotr
6. Jankowski Arkadiusz Daniel
7. Jankowski Marcin
8. Kacprowicz Krzysztof Paweł
9. Kilichowski Piotr
10. Kowalski Krzysztof Zbigniew
11. Kowalski Słowomir Jacek
12. Kozianowska Elżbieta Urszula
13. Kulik Jan
14. Lipiński Jakub
15. Lipiński Mateusz
16. Łukaszewicz Beata
17. Łukaszewicz Łukasz
18. Łukaszewicz Stanisław Sławomir
19. Maciejewski Edward
20. Marciniak Jacek Andrzej
21. Mróz Piotr
22. Mróz Szymon Jakub
23. Nowak Andrzej
24. Osmałek Marek Zbigniew
25. Paga Jarosław Tomasz
26. Płachecki Przemysław
27. Rogozińska Ewelina Maria
28. Skrajny Marcin
29. Strecker Jarosław
30. Strzelecki Jakub
31. Studziński Stanisław
32. Suski Bogdan
33. Szkopiński Paweł
34. Świątek Grzegorz Jarosław
35. Treiderowski Włodzimierz Adam
36. Waleczko Maciej

 

Kursu kwalifikacyjnego R.17 – technik pszczelarz; organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i pszczelarskiej
Opiekun: Andrzej Rybka

1. Arent Jan Szymon
2. Banasiak Sławomir Rafał
3. Biliński Jan
4. Bojałkowski Jakub
5. Czaja Adrian
6. Czajkowski Krzysztof Zbigniew
7. Falkiewicz Przemysław
8. Grzybowski Paweł Piotr
9. Kaczmarek Krystian Janusz
10. Kolasiński Piotr
11. Kowalewski Bernard Czesław
12. Koza Arkadiusz Andrzej
13. Kozłowski Bartosz
14. Kucharczyk Mariusz
15. Kwiatkowski Jarosław Jacek
16. Łapkiewicz Adam
17. Naraziński Tomasz
18. Nowak Artur
19. Piętowski Jacek
20. Pilewski Piotr Maciej
21. Policzańska Joanna Katarzyna
22. Policzański Zbigniew
23. Siwik Jacek

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Logo SSR szer 200 Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienne Technikum - 5 letnie:

  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik żywienia i usług gastronomicznych - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki - rozszerzenie sportowo – mundurowe, bezpieczeństwo pożarowe
  • technik rolnik
  • technik agrobiznesu


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

  • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • kucharz

Zaoczna Branżowa Szkoła II Stopnia:

  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

 

Kurs kwalifikacyjny

  • HGT.02 - przygotowanie i wydawanie dań (zawód: kucharz)
  • ROL.04 - prowadzenie produkcji rolniczej (zawód: rolnik)
  • ROL.03 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej (zawód: pszczelarz)
  • ROL.09 - organizacja i nadzorowanie produkcji pszczelarskiej (zawód: technik pszczelarz)
  • ROL.10 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej (zawód: technik rolnik)
f t g m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia

4 Maj
Dzień wolny od zajęć
Data 04 05 2021
20 Maj
Zebranie z rodzicami
20 05 2021 16:00 - 17:00
4 Cze