Absolwenci 2020

ABSOLWECI KURSU KWALIFIKACYJNEGO RL.03 PROWADZENIE PRODUKCJI ROLNICZEJ - ZAWÓD ROLNIK

  1. Bocian Anna Maria
  2. Bocian Dawid
  3. Deicka Magdalena
  4. Grabowska Marta
  5. Gralak Marek
  6. Komorowski Przemysław Wojciech
  7. Kujawa Dorota Anna
  8. Marczewski Paweł
  9. Mazierski Grzegorz
  10. Michalski Radosław
  11. Nowicka Magdalena
  12. Rucińska Aleksandra
  13. Soborski Karol Dominik
  14. Stasiak Adam Roman
  15. Stelmasik Sławomir
  16. Sudomir Kornel
  17. Tomaszewski Arkadiusz
  18. Tyszkiewicz Przemysław


ABSOLWECI KURSU KWALIFIKACYJNEGO RL.04 PROWADZENIE PRODUKCJI PSZCZELARSKIEJ - ZAWÓD PSZCZELARZ

  1. Ciesielska Wioletta
  2. Ciesielski Krzysztof
  3. Elert Cezary Wojciech
  4. Jabłoński Antoni
  5. Janiak Dawid Tomasz
  6. Janiak Miłosz Grzegorz
  7. Janiak Tomasz Grzegorz
  8. Kamiński Zbigniew Jerzy
  9. Kozłowski Zbigniew
  10. Kraszewska Anna
  11. Kraszewski Karol Piotr
  12. Orliński Krystian Aleksander
  13. Paradowski Grzegorz
  14. Romanowski Remigiusz
  15. Skibiński Zygmunt Piotr
  16. Ślusarski Marek
  17. Tomczak Andrzej Wojciech
  18. Tretyn Aleksander
  19. Zdun Maciej Mariusz

ABSOLWECI BRANŻOWEJ SZKOŁY i STOPNIA W ZAWODZIE KUCHARZ

  1. Brylińska Alicja
  2. Ciećwierz Wiktoria
  3. Czarniak Maciej Stanisław
  4. Dorobiała Damian
  5. Kulas Karina
  6. Lewandowska Ewa
  7. Mularska Weronika Katarzyna
  8. Seklecka Kinga Daria
  9. Śmielewska Dagmara


ABSOLWECI BRANŻOWEJ SZKOŁY i STOPNIA W ZAWODZIE MECHANIK OPERATOR POJAZDÓW I MASZYN ROLNICZYCH

  1. Blejder Łukasz
  2. Borkowski Jakub
  3. Buciar Kacper Tadeusz
  4. Chojnacki Mateusz
  5. Dąbrowski Dominik Marcin
  6. Frydrych Konrad
  7. Jędrzejewski Paweł Wiktor
  8. Kijewski Dominik
  9. Lewandowski Sebastian Andrzej
  10. Pałasiński Jakub Kacper
  11. Pietruszewski Jakub
  12. Zaborowski Kamil Wiktor


ABSOLWECI TECHNIKUM - TECHNIK MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI

  1. Błaszczyk Dawid
  2. Bógdał Kamil
  3. Chojnacki Bartłomiej
  4. Gawłowski Patryk
  5. Gozdowski Tobiasz Jacek
  6. Jabłoński Kacper
  7. Jankowski Robert
  8. Jaworski Mateusz
  9. Madaliński Konrad Adam
  10. Majewski Maciej
  11. Michalski Marcin
  12. Miłkowski Damian Dawid
  13. Nowaczewski Mateusz
  14. Pawlak Dominik
  15. Skalski Marceli
  16. Wrocławski Adrian Patryk
  17. Zieliński Rafal

ABSOLWECI TECHNIKUM TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

  1. Drzewiecka Anna
  2. Drzewiecka Beata
  3. Eliasz Klaudia Aleksandra
  4. Gościniak Anita
  5. Górska Anna
  6. Klimczak Patrycja
  7. Kocanowska Adrianna
  8. Lewandowska Weronika
  9. Lewandowski Adam
  10. Piecyk Miłosz
  11. Plucińska Weronika
  12. Rojewski Marcel
  13. Rutkowski Damian
  14. Walczak Marlena