Copyright 2018 - Zespół Szkół CKR im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu. Prawa autorskie zastrzeżone.

Absolwenci 2017

Technikum: technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik
Wychowawca: Anna Andrzejewska
1. Bugdał Krystian
2. Bógdał Paweł
3. Dorsz Dawid
4. Dorsz Krzysztof
5. Kordyla Michał
6. Koziorowicz Dawid
7. Małachowski Dominik
8. Mechuła Arkadiusz
9. Mechuła Robert
10. Miłek Krystian
11. Nakonowski Jakub
12. Pawlak Bartosz
13. Szczęsny Marcin
14. Wiśniewski Adam
15. Zimny Patryk
16. Jaskulska Aleksandra
17. Jóźwiak Dawid
18. Kaczmarek Michał
19. Kieszkowski Maciek
20. Kwiatkowski Michał
21. Michalak Ewelina
22. Zawitowski Mateusz
23. Zgliński Mateusz

Technikum: technik żywienia i usług gastronomicznych
Wychowawca: Iwona Daniel
1. Adamczewski Damian
2. Gębka Emil
3. Grzywińska Tamara
4. Ignaczak Szymon
5. Klimczak Sebastian
6. Kłys Justyna
7. Lewandowska Anna
8. Olszewski Adrian
9. Różycki Kacper
10. Seklecka Justyna
11. Stasiak Hubert
12. Straszak Dagmara
13. Strzelecka Klaudia
14. Szperka Adrianna
15. Szpryngiel Agata
16. Wieczorek Adrian

Szkoła Policealna: technik turystyki wiejskiej
Opiekun: Anna Kopacka
1. Bąkowska Żaneta
2. Bonowicz Cezary
3. Bógdał Weronika
4. Dynarska Marlena Sylwia
5. Gientka Marcin Edwin
6. Helbin Dominika Dorota
7. Helbin Marlena barbara
8. Jankowski Przemysław
9. Kaczmarek Piotr
10. Kawka Aleksandra
11. Koralewska Anna
12. Majewska Ewa Zofia
13. Nowaczewska Karolina Paulina
14. Paczyński Krzysztof
15. Snopkowska Agnieszka
16. Sobczyński Daniel
17. Skowrońska Ewelina
18. Szpryngiel Ewelina
19. Wyżykowski Piotr

Zasadnicza Szkoła Zawodowa - mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych
Wychowawca: Krzysztof Moraczewski
1. Drzewiecki Paweł
2. Frydrych Dominik
3. Łuczyński Kamil
4. Kusowski Michał
5. Marciniak Patryk
6. Maślanka Adam
7. Panfil Piotr
8. Piotrowski Kamil
9. Rowiński Bartosz
10. Rutkowski Patryk
11. Seklecki Sebastian
12. Słomkowski Marcin
13. Stasiak Dominik
14. Śmiechowski Adrian
15. Stankiewicz Krzysztof
16. Sztrajber Piotr Mateusz
17. Turek Mateusz
18. Umiński Dawid
19. Wojciechowski Patryk
20. Wiśniewski Adrian
21. Witczak Mateusz

Kurs Kwalifikacyjny R.03 – prowadzenie produkcji rolniczej
Opiekun: Krzysztof Kordyl
1. Bet Piotr
2. Brudnowski Krzysztof
3. Chałas Grzegorz
4. Ciechalski Marcin
5. Dobruń Adam
6. Dobruń Cezary
7. Gmerek Bartosz
8. Górecki Jakub
9. Jakubowski Rafał
10. Jankowski Marcin
11. Kaczmarek Martin Piotr
12. Kanafa Sławomir Michał
13. Markiewicz Wioleta Agnieszka
14. Nazdrowicz Michał
15. Pawłowski Krzysztof
16. Seroczyński Arkadiusz Grzegorz
17. Świerska Natalia
18. Turska Beata
19. Waszak Kinga Weronika
20. Wiśniewska Oliwia

Kurs Kwalifikacyjny R.16 – technik rolnik, organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
Opiekun: Andrzej Perliński
1. Błaszczyk Anna
2. Dąbrowski Patryk
3. Dzienniak Mateusz
4. Gralak maciej Paweł
5. Jankowski Cezary
6. Karczmarz Kinga Emilia
7. Kierzkowski Jakub
8. Krosnowski Sebastian
9. Krupa Kamil Jan
10. Rempuszewski Kamil Aleksander
11. Sompolski Maciej Kacper
12. Szatkowski Wojciech
13. Światkowski Mateusz
14. Tomaszewski Jarosław Roman
15. Tomaszewski Jędrzej Jan
16. Ziemecki Jacek Łukasz

Kursu kwalifikacyjnego R.04 – prowadzenie produkcji pszczelarskiej
Opiekun: Joanna Seklecka-Tarka
1. Adamczyk Barnara Marlena
2. Arent Jan Szymon
3. Bojakowski Jakub
4. Bordon Janusz Andrzej
5. Capała Kazimierz
6. Czaja Adrian
7. Falkiewicz Przemysław
8. Gąsiorowicz Mariusz
9. Gładkowski Jarosław Rafał
10. Gryglak Grzegorz
11. Grzybowski Paweł
12. Justyński Sławomir
13. Kaczmarek Krystian Janusz
14. Kolasiński Piotr
15. Koza Arkadiusz Andrzej
16. Kozłowski Bartosz
17. Kucharczyk Mariusz
18. Kwiatkowski Jarosław Jacek
19. Lubrant Krzysztof
20. Łapkiewicz Adam
21. Marecka Kamila
22. Marecki Konrad
23. Mendelak Bartosz Marek
24. Naraziński Tomasz
25. Nowak Artur
26. Olakowska Jolanta
27. Ormiński Tomasz
28. Osmalek Karol
29. Palczewski Wojciech
30. Piętowski Jacek
31. Plucińska Iwona Marta
32. Policzańska Joanna Katarzyna
33. Policzański Zbigniew
34. Rosiecki Andrzej Henryk
35. Stefański Janusz
36. Strzelecka Elżbieta
37. Szkopińska Weronika
38. Wiankowski Stanisław Wojciech
39. Wilczyńska Barbara
40. Witczak Zbigniew
41. Marcin Zgierski

BIP Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Erasmus+ logo powerPomorsko-Kujawski Związek Pszczelarski Regionalny Związek Pszczelarzy Ziemi Kujawsko- Dobrzyńskiej We Włocławku Strona archiwalna do 2013 Strona archiwalna do 2017


Dzienna Branżowa Szkoła I Stopnia:

  • mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych
  • rolnik
  • kucharz
  • piekarz
  • cukiernik


Dzienne Technikum - 4 letnie:

  • technik agrobiznesu
  • technik rolnik
  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  • technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki
  • technik turystyki wiejskiej


Zaoczna Szkoła Policealna 2-letnia:

  • technik turystyki wiejskiej

Kurs kwalifikacyjny

  • R.03 - prowadzenie produkcji rolniczej
  • R.04 - prowadzenie produkcji pszczelarskiej
  • R.16 - organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej
  • kursy rolnicze i żywieniowe
f m

Kontakt

Zespół Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kazimierza Wielkiego 9
87-820 Kowal
NIP: 888-11-45-138
Tel/Fax: 54 284 22 19
Email: zskowal@zskowal.edu.pl

Nadchodzące wydarzenia

22 Lis
30 Lis
Narodowa Wystawa Rolnicza w Poznaniu
30 11 2018 - 02 12 2018
1 Gru
Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie
01 12 2018 - 02 12 2018